Megint bemerészkedett a férfi a konyhámba! A kínai kesudiós csirkémet vétózta meg, helyette mást kívánt: malacsültet. Nekem sem kellett több, átadtam a terepet. (Illetve mellette Abinak bűvészkedtem házilag gyúrt gnocchit.) Oda sem néztem mit kotyvaszt és órák alatt ilyen finomságot főzött.
Az adagokkal voltak megint problémák. Csak nehogy úgy elhízzunk mint ez a kis ágrólszakadt duci veréb! :-)
Hmm, jó kis tálalás, azt hiszem meg tudnám most enni az a "keveset" ott a tányéron...:)
VálaszTörlésSzerintem gyakrabban is bemerészkedhetne, végignéztem az eddigi ténykedéseit a konyhában, és csak gratulálni tudok hozzá! :) Megértem, hogy nem tiltakozol, ha kiveszi a kezedből a fakanalat! :)))
VálaszTörlésLegalább beméreszkedik:) Aranyember maximum recepteket olvas fel, itt ki si merül a tudománya:)Pedig szeretnék én is legalább egy "férfi a konyhában" bejegyzést:)
VálaszTörlésAnnak csak örvendj, ha bemerészkedik a konyhába:)
VálaszTörlésAzért amint látom, nincs olyan rossz sorsuk a verebeknek sem Dublin ege alatt.
VálaszTörlésLilla, mind elfogyott, de én Abival osztoztam:)
VálaszTörlésKöszi Csilla, igen elég ügyes, főleg a sültekben jó:)
Trollanyu, Neked meg ablakot pucol az Aranyember, az is nagy dolog ám:)
Köszi Kati:)
Susannicon, igen elég ducik a verebek is:))